1991-1992 All Division

Class A-One
Class A-Two
First Team First Team      
Player School
Player      
School
James Hopper Central
Randy Butler
Rogers 
Sean Martin Hendricken Brian McGovern   Coventry
Curtis Jenkins Hope Mark Gasbarro     Classical
Randy Smith Mount Pleasant Kevin Bliss           East Providence
John Robertson Central James Silva  Classical
   
Second Team
Second Team        
Player School
Player      
School
Tarris Jeffries Mount Pleasant
Chris Wosencroft 
Rogers
Connie Smith Central Tim Reed      Rogers
Kevin Corrado LaSalle Dave Riley       Coventry
Matt Kelly Hendricken Ken Bliss           East Providence
James Lassiter Central Kirk Higham      North Kingstown
   
Third Team Third Team    
Player School
Player      
School
Bryan Stones Hendricken
Stephen Barbour
Classical
Alonzo Jones Hope Evan Noel             Coventry
Roland Hannah Hope Sean Hogan         Coventry
Andre Isom Mount Pleasant Joe Palmer           Classical
Larry Valliere LaSalle Alex Butler        East Providence
   
Class B-One
Class B-Two
First Team First Team
Player School
Player      
School
Curtis McCants St Raphael
David Gee           
South Kingstown
C. Thomas Woonsocket John Luzzi            Westerly
Ron Contreras Tolman Steve Cote         Pilgrim
Nick Colavecchio Cranston West Chris Edenbach       Portsmouth
Michael Marques Cranston West Greg Simpson        Toll Gate
Second Team
Second Team
Player School
Player      
School
I. Moyano Johnston
Damien Everett    
South Kingstown
A. Dalomba Shea Jason Moorby       Pilgrim
W. Rodriguez Woonsocket Derek Gwaltney       West Warwick
J. Pino Cumberland  David Walsh             East Greenwich
Erik Bryson Lincoln Tim Gacioch           Tiverton
   
Third Team Third Team        
Player School
Player      
School
C. Carter Cumberland
Nelson Hazard  
South Kingstown
N. Benedict Cranston West Dave Narcavage       Pilgrim
M. Colagiovanni North Providence Matt Andruchow    West Warwick
Charles Parmlee Barrington Keegan Reed          Chariho
Ben Evans Lincoln Chris Larson        Middletown
Fourth Team Fourth Team
Player School
Player      
School
O. Charette Woonsocket Chris Nardone       Westerly
T. Wolejko Tolman Vin Zompa           Toll Gate
S. Mercurio Cranston East Derrick Oliver       Warwick Vets
M. Morsilli Johnston Michael Tisdale       South Kingstown
Isaias Almeida Shea Danny DeHass      Tiverton
Justin Hawkins      Chariho
Class C-One
Class C-Two
First Team
First Team
Player School
Player      
School
Ryan Wandyes Ponaganset
Calvin Bridges 
Davies
Ethan Roe Ponaganset Justin Hackley   Warren
Craig Lancaster Smithfield Steve Wiacek   Bristol
Chris Reilly Smithfield Ryan Webster    Narragansett
Jim Wynkoop North Smithfield Jim Betres         Warren
Second Team
Second Team   
Player School
Player      
School
Jacob Hackett Ponaganset
Doug Samuel      
Davies
John Tyson Ponaganset Bill Plante           Central Falls
Mike Reilly Smithfield Rob Cinquegrana  Narragansett
Ron Krieger North Smithfield David Caruso        Bristol
Barry Jones Burrillville Walter Lepucki     Central Falls
Third Team
Third Team    
Player School
Player      
School
John Powers Ponaganset
Daniel Robbins 
Bristol
Scott Bulger Smithfield Amilcar Alves   Davies
Roy Rutter Scituate Sean Siembab     Warren
Ryan Ahern Mount St Charles Todd Monteiro     Davies
Kevin Blanchette Burrillville Gregg Sella         Prout