1994-1995 All Division

Class A-One Class A-Two  Class A-Three
First Team First Team First Team
Player School Player School Player         School
Lloyd Jones Mount Pleasant Ryan Cawley Rogers Jason Bennett   St Raphael
Roland Hannah Hope Tremayne Hunter Rogers Marcus Reilly  Cranston West
Jonathan McClark LaSalle Jay Magnan  Coventry Bobby Cavanagh South Kingstown
Ken Michin     Hendricken Josh Morgan North Kingstown Marc Bayha  Toll Gate
Pablo Toribio   Central Al Vigneau Coventry  Luis Galagarza St Raphael
Second Team       Second Team           Second Team          
Player                   School Player                 School Player                 School
Ross Callen  Hendricken Phil Hazard  East Providence Sam Adzhinyan  Cranston East
T.C. Montaquila  LaSalle Jay Huguley  Classical Toby Brittian    South Kingstown
Damon Gray  Central Jeremy Rainha  Coventry Terrell Mann St Raphael
James Freeman Hope Mike Triplett  Rogers Dan Moniz   Cranston West
Arondae Washington Hope Daryl Fish  Coventry Brian Germanowski  Cranston West
Third Team           Third Team Third Team
Player       School Player         School Player         School
Andre Dixon Mount Pleasant Bennie Plummer Rogers George Marcellus  St Raphael
Jim Flynn  Hendricken Rob McEvoy  Rogers Norman Gibbs  St Raphael
Robert Dyer   LaSalle Steve Clarke Coventry Scott Yeadon Cranston East
Marcus Tavarez   Central Jon Wortham  North Kingstown Nick Cudmore Toll Gate
Thiago Gomes Hendricken Ahmed Bakr  Classical Andy Smith  South Kingstown
Class B-One             Class B-Two
First Team                  First Team
Player             School Player                    School
Antonio Moreira  Shea Bill Robinson   West Warwick
Laurenco Da Silva Shea Steve Miller    Portsmouth
Jeremy Jones Woonsocket Craig Sicular   East Greenwich
John DeAngelis  North Providence Dave Canning   East Greenwich
Dan Wheeler   Pilgrim Tim Welch   Barrington
Second Team Second Team 
Player             School  Player  School
Brian Malloy North Providence Jeff Scott  Chariho
Christopher Mercer  Lincoln Ken Leigh Mount Hope
Marcy DeCesare   North Providence Mike Reyes Westerly
Mike Balmforth  Tolman Johyn Genga Portsmouth
Josh Jenkins   Woonsocket Tom Fitzgerald    West Warwick
Third Team               Third Team
Player      School Player                  School
Mike Poirier Smithfield Scott Moody  Portsmouth
Zack Archie   Woonsocket Scott Reslow East Greenwich
Collin Geiselman  Cumberland Corey Nigrelli   Westerly
Brian Nason Warwick Vets Corey Downey  Chariho
Aaron Bryson   Lincoln Ryan Carr  Tiverton
Fourth Team              Fourth Team
Player                   School Player              School
Ryan Clifton Warwick Vets Andy Croft  West Warwick
Charles Wood Shea Andy Simms Barrington
Dave McNamara Tolman Geoff Slagle Middletown
Matt Andrews Lincoln Joel Morrissette  Mount Hope
Darren LaSalle   Woonsocket Kris Reed Chariho
Class C-One                Class C-Two
First Team             First Team
Player         School Player           School
Badi Salmon North Smithfield Sonny Doane Mount St Charles
Ben Sinwell  Ponaganset James Hanley  Mount St Charles
Jason Simoneau  Johnston Moises Docen  Central Falls
Jason Barnes  Burrillville Dave Collucci Exeter/WG
Tim Brown Scituate Seth Preil Narragansett
Second Team Second Team 
Player           School Player              School
Steve Cormier  Ponaganset Youri Zdrak  Narragansett
Brian Renaud   Johnston Eric Schoenberg Mount St Charles
Daniel Goodier Burrillville Lee Fry  Narragansett
Mathew Chiott  Ponaganset David LaForest  Mount St Charles
Randy Brown Scituate Adam Gallagher  Narragansett
Third Team                  Third Team
Player            School Player                School
Ken Lewis  Ponaganset Ben Ramos  Central Falls
Eric Orabona   Johnston Amauri Docen Central Falls
Erik Skovron   Johnston Matthew Pedro Narragansett
Jon Armstrong Burrillville David Roy  Mount St Charles
John Scullen North Smithfield Ken Snea  Davies